STRONA GŁÓWNA4 lipca 2020
WSWS 2020: DESIGN JEST FAJNY

Prezentowane prace przedstawiają efekty zadań projektowych, realizowanych w poszczególnych pracowniach przez studentów kierunku Design.

Dotykając obszarów projektowania prospołecznego – uniwersalnego, prorynkowego, designu krytycznego i eksperymentalnego oraz projektowania zrównoważonego, studenci podejmują próby analizy i odpowiedzi na wybrane problemy projektowe w odniesieniu do potrzeb współczesnego człowieka. Użytkownika niezwykle zróżnicowanego, poszukującego piękna, komfortu, prywatności, kontaktu z naturą, rozwiązań przyjaznych, estetycznych, a przy tym funkcjonalnych. A wszystko to w obliczu zachodzących nieustannie globalnych procesów i dynamicznych przemian.

Wykorzystanie tradycyjnych technik jak i nowoczesnych technologii, inspiracja naturą, aspekt społeczny, humanistyczny i kulturowy- to wartości i cechy przedstawionych projektów.

OGLĄDAJ TU:

Kuratorki: Aleksandra Satława, Anna Węgrzyniak